Kategórie

O LaFare1789

La Fare 1789 en Provence

Príbeh značky La Fare 1789 sa začal písať na rovnomennom kopci, zasadenom medzi ohnivé stredomorské podnebie a drsnú vysokohorskú klímu. Táto protichodná zmes prírodných vplyvov vytvorila kolísku vône, krásy a skvelých nápadov. La Fare je aj meno rodinného provensálskeho statku, ktorý rástol viac ako dve storočia, od roku 1789 – historicky známeho francúzskou revolúciou. Láska k životu a vášeň k práci priniesla sen o revolúcii vo svete kozmetiky.

Prečo práve organické výrobky? Ako vravia zakladatelia značky, manželia Ketty Baussan a Laurent Baussan, náš statok je maliarske plátno, naša záhrada a kvety v nej sú farby. La Fare 1789 je práve ten krásny obraz, ktorý ponúka autenticitu Provensálska vo svojej úplnej kráse, nezameniteľná levanduľa, na Slovensku dobre známy plesnivec, slnko ukryté v mede, či zázračné olivy. Autenticita sa ukrýva aj v pôvodných obaloch. Sklenená nádobka zobrazuje starý kalamár na atrament a plastová fľaštička je presná kópia fľašky, nájdenej kedysi dávno v zaprášenom kúte pivnice na statku. Jednoduchosť zosilnená čistotou a priehľadnosťou.

Prírodná kozmetika La Fare 1789 je správnou voľbou pre každého, komu záleží na prírode ale aj na svojej pokožke či vlasoch J Toto BIO potešenie obsahuje až 3x viac organických zložiek, ako požaduje udelenie cetifikátu EcoCert. Dokážte svojmu telu, že máte radi prírodu a ono sa Vám za to odvďačí.

Každý výrobok v sebe ukrýva viac ako 99% čistej prírody! 

"Už od mojich 3 rokov, prírodné ingrediencie nie sú pre mňa žiadnym tajomstvom, keďže môj otec je zakladateľom L' Occitane en Provence."

                                                                                                                                                                            Laurent Baussan