New

Darčekový box

50.00

Darčekový box

Môj darčekový box obsahuje:

1 ks zjemňujúci krém na ruky 30 ml. Kombinácia organických rastlín so silnou hydratačnou schopnosťou, výživnou a prirodzenou ochranou: aloe vera, bambucké maslo, extrakt z olivových listov, makadamia, sladké mandle, plesnivec alpínsky. Noste ho so sebou a použite kedykoľvek počas dňa!

1 ks výživnýkrém na nohy 30 ml. Kombinácia organických zložiek – rozmarínu, zeleného čaju, olivových listov a šalvie muškátovej okamžite prináša nohám úľavu, hydratuje do hĺbky a netreba zabúdať ani na jeho čistiace, antiseptické a antimykózne účinky.

1 ks peeling na tvár 30 ml. Táto maska je moment čistého relaxu a šťastia pre vašu pokožku, pomocou kombinácie organických rastlín: aloe vera, kaolínu (bielej hliny), sezamu, jojoby, mrkvy, esenciálnych olejov z cédra a citrónovej kôry, vašu pokožku čistí, vyživuje a hydratuje.

1 ks ideálnykrém na tvár 30 ml. Tekutý a ľahký, najlepší organický pleťový krém prináša kombináciu rastlín ako jojoba, bambucké maslo, aloe vera, makadamia, plesnivec alpínsky... pre optimálnu dennú hydratáciu!

1 ks jemný krém na tvár 30 ml. Tento jemný krém hydratuje, upokojuje a chráni citlivú pleť pred vonkajšími vplyvmi tak, aby napomohol k obnove lipidov kombináciou organických rastlín, ako tymián, sladké mandle, marhuľa, ruman rímsky a zároveň pomarančových kvetov.

Môj darčekový box je darček, ktorý (aj vám) vyhovie od hlavy po päty! Krásny box, ktorý môžete použiť znovu a znovu. Najlepšia ponuka